Служба протидії корпоративним порушенням ІМК

Умови подання повідомлення

Гаряча лінія “Служба протидії корпоративним порушенням ІМК” (далі Служба) призначена лише для реєстрації та обробки інформації стосовно порушень політики компанії ІМК "10 правил ІМК" (далі Компанія). Компанія залишає за собою право відмовити у реєстрації повідомлень, які надходять не за призначенням.

Ваше повідомлення буде розглянуто в Україні. Усі правовідносини, що виникають у результаті розгляду вашого повідомлення регулюються законодавством України.
Будь-яка термінологія, що застосовується у даному документі, трактується так само як визначено в законодавстві України.

Угода про персональні дані

Натисканням кнопки «Продовжити» Ви, як Суб'єкт персональних даних, погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та/або передачу їх третім особам або транскордонну передачу для цілей, пов'язаних з їх збиранням, обробкою і зберіганням, а також з метою розгляду повідомлення і організації зворотного зв'язку з вами.

Ви, як Суб'єкт персональних даних, погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних з використанням засобів автоматизації або без таких засобів компанією ІМК самостійно та/або розпорядником персональних даних за дорученням Компанії, а також погоджуєтесь, що Компанія та її підрозділи можуть передавати персональні дані Суб'єкта персональних даних третім особам відповідно до закону і змістом цієї форми. З переліком усіх підрозділів та афілійованих підприємств Компанії можна ознайомитися на сайті http://imcagro.com.ua/ua/kontakty.

Ви підтверджуєте, що перед заповненням цієї форми були попереджені про внесення Ваших даних в бази персональних даних Компанії, а також про свої права та осіб, яким передаються Ваші персональні дані відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

Попередження про відсутність невідкладної допомоги

Ця Служба НЕ є службою екстреної допомоги.
Не використовуйте Службу для повідомлень про події, що становлять безпосередню загрозу для життя або майна.
Повідомлення, подані через цю службу, можуть не отримати негайну відповідь.
Якщо вам потрібна невідкладна допомога, зверніться в найближчі до вас правоохоронні органи або службу невідкладної допомоги.