Служба протидії корпоративним порушенням ІМК
Ласкаво просимо!

 

Що таке Служба протидії корпоративним порушенням ІМК?

Навіщо?

Компанія ІМК (далі - ІМК) у своїй діяльності дотримується 10 правил ІМК. Відповідно до яких в ІМК заборонені прояви:

Що таке Служба протидії корпоративним порушенням ІМК?

Служба протидії корпоративним порушенням - це:

Служба організована з метою отримання інформації про шахрайські, корупційні та інші правопорушення, що завдають шкоди інтересам підприємства, її чинним чи потенційним партнерам.

Хто може повідомляти?

Будь-яка фізична особа або представник юридичної особи може повідомити про порушення в ІМК, пов'язаних юридичних особах, а також в її афілійованих і залежних структурах.

Про що Ви можете повідомляти?

Окрім зазначених вище порушень в Службу також можна повідомляти про факти:

Як повідомити?

Повідомити можна одним з трьох зручних для Вас способів:

  1. Відвідайте безпечний портал, просто натиснувши на посилання imc.ethicontrol.com або imc.e.co.ua
  2. Зателефонуйте 0 800 211 524. Дзвінки безкоштовні з номерів всіх операторів і приймаються в робочі дні з 09:00 до 18:00 (в неробочий час можна залишити повідомлення на автовідповідач).
  3. Відправити лист на електронну адресу imc@ethicontrol.com.ua.

Зверніть увагу, що Служба не реєструє:

Ви можете повідомити анонімно!

Щоб гарантувати повну анонімність та неупередженість реєстрації повідомлень, підприємство уклало угоду із зовнішнім незалежним постачальником послуг - ТОВ "Етиконтроль".

Завданням постачальника є організація незалежної реєстрації дзвінків та повідомлень через анонімний веб-портал, а також захист анонімності викривачів. Якщо Ви не хочете себе розкривати, то ніхто цього робити не буде без Вашого бажання. Інформація, яку Ви надаєте, є конфіденційною в межах, що дозволені чинним законодавством.

Що відбувається після реєстрації Вашого повідомлення?

  1. Зовнішній підрядник реєструє Ваше повідомлення та надсилає його уповноваженим особам для первинного аналізу.
  2. Первинний аналіз передбачає оцінку наданої інформації на достатність, пріоритезацію та її направлення відповідальним особам для вирішення цієї проблеми.
  3. Під час аналізу, в разі недостатності інформації, розгляд Вашого повідомлення може бути призупинено, поки Ви не дасте відповіді на додаткові запитання через інструменти комунікації Служби (Наприклад: Веб-центр анонімного зворотного зв'язку).
  4. Кожному повідомленню призначаються відповідальний та команда осіб, що розслідує інцидент і повинна вирішити Вашу проблему.
  5. Команда відповідальних осіб контактує з Вами протягом 30 днів від дати реєстрації повідомлення, повідомляє статус розгляду, запитує та отримує додаткову інформацію, чи повідомляє про результати розслідування та заходи з реагування.
  6. Через веб-центр зворотного зв'язку Ви можете анонімно спілкуватися з командою відповідальних осіб, ділитись додатковими файлами в разі необхідності. В налаштуваннях веб-центру можна змінити реквізити свого доступу, додати чи змінити контактні дані. За бажанням, Ви маєте можливість лишити адресу електронної пошти, щоб отримувати автоматичні оповіщення щодо зміни статусу обробки Вашого повідомлення чи надходження коментарів від Компанії.
  7. По закінченню розгляду Вашого повідомлення, Ви можете оцінити та надати коментарі щодо роботи відповідальних осіб і заходів з реагування через Веб-центр анонімного зворотного зв'язку.

Принципи роботи Служби: